KOSMETOLOGIA ESTETYCZNA - Krosno

KOSMETOLOGIA ESTETYCZNA oferuje różnorodne zabiegi na twarz i ciało z zakresu kosmetologii zachowawczej, leczniczej, jak i korygującej problemy estetyczne. Bogata oferta usług i sposób przeprowadzania zabiegów łączą w sobie skuteczną i bezinwazyjną terapię piękności oraz bezpieczeństwo. Konsultacje problemów dermatologiczno-kosmetologicznych, kompleksowe terapie skór trądzikowych w różnym stopniu zaawansowania,peelingi medyczne (AHA,BHA,AKA),Greens Peeling, Mikrodermabrazja diamentowa ,Kawitacja ultadźwiękowa, Termolifting, Termolipoliza, Radiofrequency.
Specjalistyczne serie zabiegów dermokosmetycznych przy użyciu najnowszych urządzeń kosmetycznych gwarancja zdrowej skóry i zgrabnej sylwetki!

Serdecznie zaprasza Anna Hudzik
mgr kosmetologii


Dane teleadresowe - KOSMETOLOGIA ESTETYCZNA

Adres: ul .Krakowska 74, 38-400 Krosno
Telefon: 514595852

UWAGA, firma nie wstawiła linka zwrotnego!

Adres e-mail i strony www jest niewidoczny, ponieważ firma nie wstawiła linka zwrotnego do naszego katalogu.

Aby odkryć adres e-mail i www, prosimy umieścić w dowolnym miejscu na Państwa stronie następujący kod:

Strona na której Państwo umieszczacie link, musi być dokładnie ta sama którą określiliście w formularzu wpisu jako stronę Państwa firmy. Po wstawieniu kodu na Państwa stronę, prosimy o zgłoszenie kodu klikając: KOD ZOSTAŁ WSTAWIONY - CHCĘ WALIDOWAĆ LINK!. W wypadku świadomego usunięcia linka zwrotnego (co jest złamaniem umowy), informacje o Państwa stronie są automatycznie usuwane. Zapewnia to automatyczna moderacja co 48 godzin i ręczna, co ok. 2 tygodnie.